Kontakt

Telefon:

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. ks. Józefa Londzina

(Istebna 1345, byłe gimnazjum): 

33 855 60 59

Gminne Przedszkole

(Istebna 550, Dzielec):

33 855 60 40

 

Otwarte od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 15:00

 

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 800 – 1500 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 1500 – 1800.

 

email:    zsp(at)istebna.com

            sp1istebna(at)wp.pl

W dniu 12 kwietnia w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moje marzenie”. Skierowany był do uczniow klas I – III. Jego celem było zachęcenie dzieci do przeniesienia się w krainę marzeń, by oderwać się od dzisiejszej rzeczywistości, a następnie przedstawienie tego w formie plastycznej.

Konkurs poprzedzony był lekcją wychowawczą, podczas której dzieci opowiadały o swoich marzeniach oraz były zachęcane przez przykład znanych i inspirujących osób, jak Robert Lewandowski, czy Nela Mała Reporterka, do odwagi w marzeniach oraz do konsekwencji w spełnianiu wielkich marzeń.

Poniżej przedstawiam wyniki konkursu:

I miejsce: Grzegorz Ligocki 1a,

II miejsce: Mateusz Rucki 1c i Wiktor Legierski 1c,

III miejsce: Maja Bury 1a i Piotr Suszka 1c.

Jury przyznało również cztery równorzędne wyróżnienia dla: Anity Marekwicy z 1c, Leny Partyki z 1c, Bartłomieja Krężęloka z 1a i Karola Grobosz z 1c.

Dziękuję za liczny udział zarówno samym uczestnikom, jak i motywującym ich rodzicom i wychowawcom. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Podziękowania kieruję także w stronę pani Renaty Gorzołki za analizę artystyczną prac oraz Rady Rodziców ZSP w Istebnej, która zasponsorowała nagrody książkowe.

 

Organizator konkursu – Sławomira Patyk