Jesteś tutaj: GłównaRodziceHARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W SP W I SEMESTRZE – ROK SZKOLNY 2016/2017

Kontakt

Telefon:

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. ks. Józefa Londzina

(Istebna 1345, byłe gimnazjum): 

33 855 60 59

Gminne Przedszkole

(Istebna 550, Dzielec):

33 855 60 40

 

Otwarte od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 15:00

 

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 800 – 1500 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 1500 – 1800.

 

email:    zsp(at)istebna.com

            sp1istebna(at)wp.pl

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W SP

W I SEMESTRZE– ROK SZKOLNY 2016/2017

LP.

NAZWISKO I IMIĘ PROWADZĄCEGO

 NAZWA ZAJĘĆ, CZAS REALIZACJI

NR SALI

    1.

Adamek-Burdek Daria

Kółko j. angielskiego dla uczniów klasy 2

Wtorek (1230-1255)

15

2.

Bołdys - Żegocka Barbara

Kółko matematyczne

Wtorek(1440-1525)

5

3.

Buzek Ewa

Kółko j. angielskiego

Czwartek (715-800)

5

4.

Czajkowski Grzegorz

Kółko j. angielskiego

Poniedziałek (1345-1430)

7

5.

Czepczor Magdalena

Kółko dziennikarskie

Środa (800-845)

biblioteka

6.

Czerniecka Adriana

Kółko historyczne

Poniedziałek (1250-1320)/co 2 tygodnie/

17

7.

Gadacz Elżbieta

Zajęcia rozwijające zdolności/zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Poniedziałek (1145-1230)

1

8.

Galej Małgorzata

 

Zajęcia sportowe

Wtorek (800-845) dla klasy 4

Środa(945-1030) dla klasy 2d

sala

gimnastyczna
boisko

9.

Gorzołka Renata

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia wyrównawcze

Wtorek (1300-1400)

10

10.

Haratyk-Woźniczka Danuta

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Środa(1145-1230)

4

11.

Haratyk Sabina

Zajęcia rozwijające zdolności

Wtorek (1145-1230)

4

12.

Hulawy Jarosław

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek (1250-1335)
Wtorek (945-1030)-dla dzieci z 2c i 2d

sala gimnastyczna

13.

Juroszek Katarzyna

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Środa (1145-1230)

15

14.

Kawulok Urszula

Konsultacje matematyczne

Środa (800-845) co 2 tygodnie

15

15.

Kawulok Wioleta

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia wyrównawcze

Czwartek (1300-1400)

14

16.

Kędzior Anna

Kółko filmowe

Czwartek (1430-1500) co 2 tygodnie

16

17.

Knopek Zenon

Zespół instrumentalno-muzyczny

Wtorek (1345-1415) co 2 tygodnie

16

18.

Kobielusz Joanna

Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Wtorek (800-845)

3

19.

Konarzewska Danuta

Kółko plastyczne

Środa (1345-1430)

16

20.

Kosińska –Białas Iwona

Zajęcia upowszechniające czytelnictwo-czytanie dzieciom

Wtorek, środa i czwartek (745-800)

biblioteka

21.

Krężelok Anna

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Środa (850-935)

sala

informatyczna

22.

Legierska Joanna

Kółko przyrodnicze

Czwartek (1435-1520)

6

23.

Ligocka Ilona

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Piątek (1050-1120)

świetlica

24.

Łacek Anna

Kółko informatyczne

Czwartek (1435-1520)

s.inf.

25.

Łupieżowiec Teresa

Konsultacje polonistyczne

Środa (1345-1430)

7

26.

Mojeścik Barbara

Kółko religijne

Czwartek (1345-1430)

17

27.

Procner Joanna

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Czwartek (1300-1400)

 

Świetlica

28.

Sikora-Biegun Sylwia

Konsultacje dla rodziców( porady)

Poniedziałek (1400-1500)

gabinet pedagoga

29.

Szymańska Agata

Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze -wtorek(1145-1230)

Zajęcia rozwijające zdolności - czwartek (800-845)

12

30.

Zawada Maria

Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Wtorek (1145-1230)

15

31.

Zowada Mirosława

Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Poniedziałek (945-1030)

 

16