Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce:
KLASA I a
|
KLASA I b
|
KLASA I c
|
Fuchs Wiktoria
Justyna Jojko
Juroszek Tadeusz
Kukuczka Anna
Michałek Wojciech
Wawrzyczek Sandra
Szalbót Marek
Juroszek Blanka
Kawulok Borys
Kohut Nina
|
Juroszek Natalia
Juroszek Tomasz
Krężelok Julia
Legierski Jakub
Rucka Zuzanna
Skwara Magdalena
Suszka Wojciech
Szalbot Justyna
Borecki Wojciech
|
Ziółkowska Liliana
Suszka Marlena
Stuchlik Magdalena
Sikora Magdalena
Niemiec Maria
Legierska Maja
Kawulok Kinga
Juroszek Amelia
Juroszek Aleksandra
Jałowiczor Zuzanna
|
KLASA II a
|
KLASA II b
|
Kacper Bury
Piotr Legierski
Kacper Legierski
Hanna Michałek
Franciszek Małyjurek
|
Katarzyna Juroszek
Sebastian Kwapisz
Laura Legierska
Maja Strokosz
Julia Suszka
|
KLASA III a
|
KLASA III b
|
KLASA III c
|
KLASA III d
|
Oliwia Bury
Dorota Krężelok
Anna Kukuczka
Maja Małyjurek
Zuzanna Matuszny
Patryk Matuszny
|
Owczarczak Laura
Klus Ewelina
Juroszek Magdalena
Drewniak Patryk
Michałek Kinga
Waszut Zuzanna
|
Julia Bury
Igor Kawulok
Seweryn Kawulok
Witold Skrzydłowski
Ewelina Słupny
Aleksandra Urbaczka
Dawid Grochowski
Antoni Legierski
|
Marcel Małysz
Weronika Krężelok
Sara Kaczmarzyk
Marek Rucki
Szymon Pilch
Jakub Kukuczka
Karolina Hanus
Igor Skurzok
|
Uczniowie, którzy uzyskali średnią, co najmniej 4,75:
KLASA IV a
|
KLASA IV b
|
KLASA IV c
|
Jakub Czepczor 5,17
Krzysztof Urbaczka 5,08
Agnieszka Waszut 5,08
Patrycja Michałek 4,83
Bartosz Haratyk 4,75
Sabina Zowada 4,75
|
Wiktor Klajbert 5,17
Nadia Łacek 4,75
|
Kinga Bury 5,1
Julia Gazurek 5,25
Filip Juroszek 5,1
Jan Kulik 5,1
Aleksandra Legierska 5,1
|
Najlepszy uczeń klas czwartych: Julia Gazurek IV c śr.5,25
KLASA V a
|
KLASA V b
|
Mateusz Bury 5,45
Dominik Klis 5,27
Błazej Kawulok 4,90
Sikora Natalia 4,90
Dawid Urbaczka 4,81
|
Magdalena Gazurek 5,27
Eliza Małyjurek 5,09
Marzena Zembik 4,91
Tomasz Kwapisz 4,82
|
Najlepszy uczeń klas piątych: Mateusz Bury Va śr.5,45
KLASA VI a
|
KLASA VI b
|
Agata Kliś 5.36
Sebastian Strokosz 5,0
Julia Jojko 4,9
|
Wiktoria Suszka 5,00
|
Najlepszy uczeń klas szóstych: Agata Kliś VIa śr.5,36
KLASA VIIa
|
KLASA VIIb
|
Ewa Kulik 5.29
|
Agnieszka Kulik 5,14
Oliwia Matuszny 5,00
|
Najlepszy uczeń klas siódmych: Ewa Kulik VIIa śr.5,29
ODDZIAŁY GIMNAZJALNE:
KLASA II A
|
KLASA II b
|
KLASA II d
|
KLASA II f
|
Mikołaj Wojciech Polok 5,4
Mikołaj Błażej Polok 4,9
Kamil Czyż 4,9
|
Karolina Legierska 5,53
Justyna Klus 5,27
Natalia Kukuczka 5,27
Julia Fiedor 4,80
Bartłomiej Suszka 4,80
|
Anna Legierska 4,87
|
Małgorzata Stańko 4,93
|
Najlepszy uczeń klas drugich: Karolina Legierska IIb śr.5,53
KLASA III a
|
KLASA III b
|
KLASA III c
|
KLASA III f
|
Mateusz Kukuczka 5,31
Wiktoria Legierska 5,31
Dorota Zembik 5,19
Michalina Legierska 5,06
Aneta Jałowiczor 5,0
Karolina Waszut 4,81
Krystyna Martynko 4,75
|
Milena Ligęza 4,81
|
Karolina Kukuczka 4,88
|
Filip Gruszka 4,94
|
Najlepsi uczniowie klas trzecich: Mateusz Kukuczka III a, Wiktoria Legierska śr.5,31
PODSUMOWANIE: Najlepsi uczniowie w szkole:
I miejsce Karolina Legierska IIb śr.5,53
II miejsce Mateusz Bury Va śr.5,45
III miejsce Mikołaj Wojciech Polok IIa 5,40