LP.
|
NAZWISKO I IMIĘ PROWADZĄCEGO
|
NAZWA ZAJĘĆ, CZAS REALIZACJI
|
NR SALI
|
1.
|
Adamek-Burdek Daria
|
Kółko j. angielskiego dla uczniów klasy 2
Wtorek (1230-1255)
|
15
|
2.
|
Bołdys - Żegocka Barbara
|
Kółko matematyczne
Wtorek(1440-1525)
|
5
|
3.
|
Buzek Ewa
|
Kółko j. angielskiego
Czwartek (715-800)
|
5
|
4.
|
Czajkowski Grzegorz
|
Kółko j. angielskiego
Poniedziałek (1345-1430)
|
7
|
5.
|
Czepczor Magdalena
|
Kółko dziennikarskie
Środa (800-845)
|
biblioteka
|
6.
|
Czerniecka Adriana
|
Kółko historyczne
Poniedziałek (1250-1320)/co 2 tygodnie/
|
17
|
7.
|
Gadacz Elżbieta
|
Zajęcia rozwijające zdolności/zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Poniedziałek (1145-1230)
|
1
|
8.
|
Galej Małgorzata
|
Zajęcia sportowe
Wtorek (800-845) dla klasy 4
Środa(945-1030) dla klasy 2d
|
sala
gimnastyczna boisko
|
9.
|
Gorzołka Renata
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia wyrównawcze
Wtorek (1300-1400)
|
10
|
10.
|
Haratyk-Woźniczka Danuta
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Środa(1145-1230)
|
4
|
11.
|
Haratyk Sabina
|
Zajęcia rozwijające zdolności
Wtorek (1145-1230)
|
4
|
12.
|
Hulawy Jarosław
|
Gimnastyka korekcyjna
Poniedziałek (1250-1335) Wtorek (945-1030)-dla dzieci z 2c i 2d
|
sala gimnastyczna
|
13.
|
Juroszek Katarzyna
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Środa (1145-1230)
|
15
|
14.
|
Kawulok Urszula
|
Konsultacje matematyczne
Środa (800-845) co 2 tygodnie
|
15
|
15.
|
Kawulok Wioleta
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia wyrównawcze
Czwartek (1300-1400)
|
14
|
16.
|
Kędzior Anna
|
Kółko filmowe
Czwartek (1430-1500) co 2 tygodnie
|
16
|
17.
|
Knopek Zenon
|
Zespół instrumentalno-muzyczny
Wtorek (1345-1415) co 2 tygodnie
|
16
|
18.
|
Kobielusz Joanna
|
Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Wtorek (800-845)
|
3
|
19.
|
Konarzewska Danuta
|
Kółko plastyczne
Środa (1345-1430)
|
16
|
20.
|
Kosińska –Białas Iwona
|
Zajęcia upowszechniające czytelnictwo-czytanie dzieciom
Wtorek, środa i czwartek (745-800)
|
biblioteka
|
21.
|
Krężelok Anna
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Środa (850-935)
|
sala
informatyczna
|
22.
|
Legierska Joanna
|
Kółko przyrodnicze
Czwartek (1435-1520)
|
6
|
23.
|
Ligocka Ilona
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania
Piątek (1050-1120)
|
świetlica
|
24.
|
Łacek Anna
|
Kółko informatyczne
Czwartek (1435-1520)
|
s.inf.
|
25.
|
Łupieżowiec Teresa
|
Konsultacje polonistyczne
Środa (1345-1430)
|
7
|
26.
|
Mojeścik Barbara
|
Kółko religijne
Czwartek (1345-1430)
|
17
|
27.
|
Procner Joanna
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania
Czwartek (1300-1400)
|
Świetlica
|
28.
|
Sikora-Biegun Sylwia
|
Konsultacje dla rodziców( porady)
Poniedziałek (1400-1500)
|
gabinet pedagoga
|
29.
|
Szymańska Agata
|
Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze -wtorek(1145-1230)
Zajęcia rozwijające zdolności - czwartek (800-845)
|
12
|
30.
|
Zawada Maria
|
Zajęcia rozwijające zdolności /zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Wtorek (1145-1230)
|
15
|
31.
|
Zowada Mirosława
|
Zajęcia korekcyjno-wyrównawcze
Poniedziałek (945-1030)
|
16
|