Jesteś tutaj: GłównaZ Życia ZSPSzkoła PodstawowaJASEŁKA DLA STOWARZYSZENIA „ DOBRZE, ŻE JESTEŚ”

Kontakt

Telefon:

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. ks. Józefa Londzina

(Istebna 1345, byłe gimnazjum): 

33 855 60 59

Gminne Przedszkole

(Istebna 550, Dzielec):

33 855 60 40

 

Otwarte od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 15:00

 

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 800 – 1500 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 1500 – 1800.

 

email:    zsp(at)istebna.com

            sp1istebna(at)wp.pl

Dnia 20.12.19 r. w Ośrodku Ekologicznym odbyło się spotkanie integracyjne, którego uczestnikami byli uczniowie klasy III a, częściowo ich rodzice oraz członkowie Stowarzyszenia,, Dobrze, że jesteś”.

Uczniowie, aby rozbudzić ducha świąt przygotowali JASEŁKA i zaprezentowali je przybyłym gościom. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i usiedli razem do stołu. Nie odbyło się bez łez i wzruszeń. Uczniowie przygotowali też drobne upominki, jakimi były samodzielnie przez nich udekorowane pierniczki. Gdy emocje już opadły uczestnicy miło spędzali czas, śpiewając kolędy, a następnie grając w gry planszowe. Jedna z uczennic zapytana, jak czuje się po spotkaniu odpowiedziała z uśmiechem na twarzy ,, Czuję się szczęśliwa”. To chyba najlepsza puenta tego spotkania, ponieważ jak mawiał Janusz Korczak ,, Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.

Sylwia Solawa